NUTIKAS või NÕME: Jäta Pokémon GO lastele ja naudi ise mängu Chardonnay GO!

 (4)
Koduveinitegu
Ekspress Meedia

Kes vajab joonistatud tegelasi, kui sa võiksid mängides leida hoopis suure klaasi külma valget veini? Just nii mõtleb USA komöödianäitleja Dena Blizzard, kes pakkus vaevatud emadele välja uue äpi idee — “Chardonnay Go”.

Tuleb tunnistada valusat tõde, et tegelikkuses seda äppi siiski veel ei eksisteeri, kuid kui see olemas oleks, käituksid nii mõnedki meeleheitel koduperenaised just niisama eksalteeritult kui Dena videos, kus ta ülimalt elevil olles kammib läbi naabruskonna põõsalaused ja ronib isegi võõrasse koju klaasikese järele, leides nii muuseas ka ühe pudeli valget veini võõra koerajalutaja pükstest. Kui Pokémon GO mängimine on tõstatanud üles turvalisuse küsimused, siis Dana Blizzard kinnitab, et "turvalisusega pole mingeid probleeme, Google tahab, et sa jooksid."

Dana ideel uueks mänguks tundub olevat juba suur austajaskond, kes ei kõhkle ka äpi paremaks toimimiseks soovitusi jagamast. Nii küsib üks kommentaatoritest: "Ma pole eriline Chardonnay austaja. Kas on olemas ka punase veini versioon mängust, soovitavalt Merlot Go?"

Kallis Publiku lugeja, on see idee nutikas või nõme?