PÄEVA KOMM: Kui kolm valgenahalist edevat ja ajudeta täkku Pirita rannas neidudega tutvust sobitaks, ei kobiseks keegi sõnagi!

 (76)
Esimesed suvitajad Pirita rannas
Esimesed suvitajad Pirita rannas Foto: Karli Saul

Hoolimata sellest, et Publiku eilne Pirita ranna galerii sisaldas enamjaolt täiesti harilikke Eesti inimesi, köitsid Publiku kommentaatorite tähelepanu 100-protsendiliselt hoopis kolm mustanahalist hurmurit, kes liival peesitavate Eesti kaunitaritega tutvust sobitasid ja lahkelt ka Publiku paparatsole poseerisid. Ootuspäraselt moodustasid valdava enamuse kommentaaridest hukkamõist ja hirm, ent Publiku silma hakkas hoopis üks mõtteavaldus, mis asja teisest küljest vaatama sunnib:

Kui pildil oleks 3 valgenahalist edevat ja ajudeta täkku, kitsad teksad kanni ümber ja suure logoga särk rinda kaunistamas, Eesti fotograafile poseerimas ja Pirita rannas neidudega lobisemas, ei kobiseks keegi sõnagi. Nüüd on väiklase eestlase esimene mõte, et neiud jäävad kadunuks ja AIDS tungib peale. No appi! Esiteks, vaesed naiivsed tõmmud noormehed, kes rõõmsalt arvasid, et nendest niisama pilti tehakse. Teiseks, oleks ma mustanahaline, ma ei tuleks relvaähvardusel ka siia rassistlikku karup****e!

VAATA KA: FOTOD: Läpakaga liiva sees: kuum suveilm tõmbas nii kõva magnetiga, et isegi töökohustused ei takistanud päevitamist!