PÄEVA KOMM: Murelik Heidy Purga fänn: temake on ka inimene, kellel võib tulla nõrkusehooge, kus autojuhtimine võib kaaskodanikele suisa ohtlik olla!

 (7)
PÄEVA KOMM: Murelik Heidy Purga fänn: temake on ka inimene, kellel võib tulla nõrkusehooge, kus autojuhtimine võib kaaskodanikele suisa ohtlik olla!
Foto: Ilmar Saabas

Kuluhüvitiste teema kütab endiselt kirgi. Lugu riigikogu liikme Heidy Purga kuluhüvitistega liisitud autost, mida kasutavat hoopis Purga elukaaslane Jaanus Rohumaa, pahandas nii mõndagi kommenteerijat.

Üks murelik Heidy fänn arvas aga loo juures avaldatud tööpostil oleva Purga pilti nähes, et riigikogulase töö on väga karm:

"Riigikogulase töö paistab olevat karm. Pole tõesti nii kaunist naisest säärast kurnatud olemisega pilti (fotot) näinud. Ärge olge kurjad kohe. Temake ka inimene, kellele võib aeg-ajalt tulla nõrkusehooge, kus autojuhtimine võib kaaskodanikele suisa ohtlik olla. Kuluhüvitis või mitte, aga jääge ikka normaalseteks. PS. Ise ma ei poolda üldsegi mingite kuluhüvitiste olemasolu (eriti veel sellist palka saavate isikute puhul). Ettepanek järgmisteks valimisteks: lugeda saadikukõlbulikeks neid kodanikke, kes suudavad riigikogu saadiku palgaga elus toime tulla. Kõik ülejäänud lihtsalt ei kvalifitseeru (ebakompetensuse tõttu oma eluga toime tulemises). Kui sa ise endaga toime ei tule, kuidas sa saad siis otsustada oma rahva toimetulemise(te) üle?"

*Kommentaar on loetavuse huvides grammatiliselt korrigeeritud.

LOE KA: Heidy Purga autot juhtis hoopis elukaaslane Jaanus Rohumaa