PALJASTUS | George Clooney kardab ISISe pärast nii palju, et on võtnud abiks karmid turvameetmed

 (1)
PALJASTUS | George Clooney kardab ISISe pärast nii palju, et on võtnud abiks karmid turvameetmed
Scanpix

Hollywoodi täht George Clooney abikaasa on edukas jurist Amal Clooney, kes hetkel võitleb ISISe vastu kohtutasandil ning see on pannud staaripaari muretsema nende võsukeste pärast. Asjad on läinud nii kaugele, et perekonna asukohta teavad vaid nende lähimad pereliikmed.

58-aastane näitleja tõi näiteks, et enam ei saa nad lihtsalt parkigi jalutama minna, sest nende peadel on ISISe sihtmärk. Samuti makstakse raha ka selle eest, kui perekonnast saadakse teha mõni pilt või uuritakse välja seda, kus nad on.

"Ei ole võimalik, et me läheks sporti vaatama ja istuks kogu kambaga. See toob tähelepanu meile ja see kindlasti poleks lõbus minu jaoks," avalikustas Clooney.

"Ma igatsen selliseid asju. Minu abikaasa ja mina tahtsime lapsi viia Central Parki aga see oleks võimatu. Me proovisime aga siis kogunesid kõik meie ümber."

Seetõttu on turvamehed, kellel on FBI või CIA taust, perekonnaga kogu ööpäeva. Selline turvamine läheb Clooney'dele maksma 1,5 miljonit dollarit aastas. Paari graafikut hoitakse kiivalt saladuses isegi sõprade ja sugulaste eest.