PALJASTUS | Prints Philip soovitas Harryl Meghan maha jätta: näitlejatega käiakse väljas, mitte ei abielluta!

 (21)
PALJASTUS | Prints Philip soovitas Harryl Meghan maha jätta: näitlejatega käiakse väljas, mitte ei abielluta!
Scanpix

Prints Philip olevat hoiatanud oma pojapoega prints Harryt, et ei tasu näitlejana leiba teeninud Meghan Markle'iga abielluda, väidab The Sun.

Nende allika väitel oli kuninganna Elizabeth ll abikaasal just pinnuks silmas tulevase pereliikme amet. "Näitlejataridega käiakse väljas, aga me ei abiellu nendega," oli vanem ja targem vanaisa Harryle öelnud.

Varem on lekkinud meediasse sinivereliste siseringis räägitud kuulujutt, et prints William hoiatas oma venda Meghani eest, sest tema arvates liikusid asjad liialt kiiresti. Alles 2016. aasta suvel kohtunud paar tuli avalikult oma suhtega meedia ette juba sama aasta sügisel. Möödus veel 12 kuud ja juba oli paar kihlatud ning eelmise aasta mais tehti nende kooselu ametlikuks. Kui tavainimestele on selline tempo tavaline, siis kuninglikus perekonnas niimoodi tavaliselt ei rutata.

Vaatamata pahameelele käis Philip ikkagi Meghani ja Harry pulmas, kuigi ta oli taastumas puusaoperatsioonist. Samuti oli ta üks esimesi pereliikmeid, kes sai tutvuda Harry esiklapsega.