Pane end proovile! Evelyn Mikomägi hakkab modelle otsima


Evelyn Mikomägi
Evelyn MikomägiFoto: Tanel Meos

Augusti lõpus korraldab Eesti modelliagentuur Living Models koostöös välispartneritega 10. sünnipäeva puhul üleriigilise modellikonkursi.

Üha enam tunneb maailma moetööstus huvi just Eestist pärit modellide vastu. Seda kinnitab ka statistika, et Eesti toodab pindalaühiku kohta maailmas kõige enam modelle.

End proovile panema on oodatud kõik fotogeenilised modellikspürgijad - sihvakad naturaalse välimuse ja tervislike eluviisidega neiud vanuses 13-20 a., pikkuses 170-180cm ning isikupärase välimusega noormehed (16-23 a., 184-190 cm). Julgustuseks, ja miks mitte ka modelliks, võib kaasa kutsuda õe-venna, sõbra-sõbranna.

Modelliotsing lõpeb finaal-castinguga eelregistreerimisest edasipääsenutele Tallinnas Solarise Keskuse aatriumis kolmapäeval 4. septembril kell 17.00. Kohal on uusi nägusid skautimas ka maailmas tunnustatud modelliagentuuride esindajad, muuhulgas Next Models Management, kes on tippu viinud ka eestlannast supermodelli Karmen Pedaru.

"Väljavalituid ootab ees rahvusvaheline modellikarjäär, mida koordineerime ja planeerime tihedas koostöös modellide vanemate, kooli ja meie partneritega Londonis-Milanos-Pariisis-Tokyos-New Yorgis", lubab Living Modelsi asutaja ning tegevjuht Evelyn Mikomägi.

Seotud lood:

Castingute toimumise ajad ja kohad:

23.08 kell 17.00 TALLINNAS Solarise keskuses
24.08 kell 12.00 RAPLAS Rapla Kultuurikeskuses
24.08 kell 15.00 PAIDES Paide Kultuurikeskuses
24.08 kell 18.00 PÄRNUS Port Arturis
25.08 kell 12.00 VILJANDIS Rannakohvik Bangalos
25.08 kell 15.00 TARTUS Tasku keskuses
25.08 kell 18.00 RAKVERES Põhjakeskuses

Castingul võetakse mõõdud ja andmed, tehakse pildid, antakse nõu ja vastatakse küsimustele. Selga oleks soovitatav panna midagi liibuvat (maika, kitsad teksad, seelik), tüdrukutel kontsakingad, kerge jumestus, puhtad lahtised juuksed, juuksekumm.

Modellikandidaadid saavad eelnevalt registreerida end liitudes www.facebook.com/livingmodels "MODELLIOTSING 2013" ning meilides lisainfo models@livingmodels.com (linn, ees- ja perekonnanimi, vanus, pikkus, kontakttelefon, värsked ja loomulikud pildid portreest ja täispikkuses - max 5MB)