Parem karta, kui kahetseda! Noore naise nihu läinud seksiseiklus lõppes õnneliku õnnetusega

 (64)
Parem karta, kui kahetseda! Noore naise nihu läinud seksiseiklus lõppes õnneliku õnnetusega
Foto: Scanpix/Kollaaž

25-aastane Inglismaal elav Cassie Esplin ostis endale pisikese vibraatori, kuid kahjuks lõppes lõbusasti alanud õhtu hoopis nii, et seksilelus olnud patareid lendasid õhku, vahendab Daily Mail.

Autofirmas töötav Cassie arvas, et tegi hea diili, kui ostis allahindluste raames internetist vaid 4 naela maksnud vibraatori. Naise kahjuks juhtus aga nii, et vibraatoris olnud patareid olid vigased, need plahvatasid, lendasid lakke ja määrisid ära ka naise kampsuni.

Cassie enda sõnul on hullem pool aga see, et ta oleks õnnetuse tõttu võinud jääda pimedaks. Nimelt oli uudishimulik naine asja esimest korda järele proovimas, kuid olles paigaldanud vibraatorisse patareid ja lülitanud selle sisse, käis vali pauk ja patarei lendas lakke. Vibraator oli tal aga käes ja näo juures. Õnneks ei saanud Cassie ise aga füüsilisi vigastusi.

Cassie sõnul pöördus ta ka veebilehe poole, kus ta mänguasja ostis ja sai raha tagasi. Küll aga on ta enda sõnul niivõrd hirmunud, et kahtleb, kas soovib elus kunagi üldse selliseid asju veel proovida.

Foto: Scanpix/Kollaaž