Peosoovitus: Kohvikus Sinilind esineb legendaarsel Ennu Rattal veel legendaarsem Mahavok

 (2)
Kare Kauks - Mahavok
Kare Kauks - MahavokFoto: Tanel Meos

Kes ei oleks noorpõlves Estonia grammofoni taga kuulanud mägede häält ning tantsinud läbi elu ja mänginud tunnete keeltel. Ennu Ratas toob kaheksakümnendad tagasi ja viib reisile ning kutsub tantsima! Laupäeval, 14. novembril, esineb kohvikus Sinilind Eesti ühe omapärasema helikeelega poprokkansambel Mahavok.

Esitamisele tulevad Eesti levimuusika kuldvaramusse kuuluvad legendaarsed Ennu Ratta hitid ja selle kosmiliselt kauni kõlaga kontserdi muusikalist poolt saadavad ajastukohased visuaalsed klipid.

Mahavok alustas ansambli Spiraal nime all progemuusikaga 80ndate alguses. Mahavoki nime all esineti esmakordselt 1982. aastal koos Radariga. Ansambli koosseisu on lauljatena peale Kare Kauksi lühemat aega kuulunud ka Karl Madis ja Marju Länik. Mahavokilt on ilmunud kaks kauamängivat: 1987. ja 2002. aastal.

Lisaks esinevad kahes saalis: Mart Juur, Kristo Rajasaare, Villu Kraan, Tom Lilienthal, Ivar-Martin ja Raul Raju. Pidu algab kell 22.00 ning piletihinnaks on 8/10 eurot. Facebooki üritus asub SIIN