PETTUS | Keda sa lollitad? Tuntud Briti sekspomm müüb dieetjooke, kuid ise võttis alla hoopis palju lihtsamal moel

 (6)
PETTUS | Keda sa lollitad? Tuntud Briti sekspomm müüb dieetjooke, kuid ise võttis alla hoopis palju lihtsamal moel
Instagram

Tõsielutäht Katie Price käis hiljuti noa all ning lasi teha rasvaimu, kuid tuntud sekspomm üritab oma jälgijatele nüüd reklaamida pulbreid, mis peaksid soodustama kaalulangust ja olevat ka teda aidanud.

Viie lapse ema väidab postituse pealkirjas, et antud toode aitas tal taas vormi saada. "Arvasin, et minu sünnipäevanädal viib mind teelt kõrvale, kuid mitte nende kaalulangetusjookidega," kirjutas Price, kuid tähelepanelikud inimesed olid kärmed kommenteerima, et tegelikult ei olnud see viis, kuidas ta vormi sai.

"Sul oli ju operatsioon. Need tooted ei muuda kedagi selliseks. Sa näed imeline välja, aga mitte tänu nendele jookidele," kommenteeris üks fänn.

Juba eile sattus Price piinlikku olukorda, kui ta otsustas oma niigi peenikest pihta veelgi kõhnemaks teha tänu retušeerimisele. Tähelepanelikud fännid aga märkasid paindunud tausta ning kurjustasid Price'iga, kes annab noortele tüdrukutele halba eeskuju.

Price läks esimest korda ilukirurgi noa alla juba 21 aastat tagasi, kui ta lasi oma rindu suurendada. Naine tunnistab, et ta laseb aina rohkem oma keha putitada, sest ta on kuulus ja saab protseduure tasuta.