Pidu! Teater NO99 kohvikus esineb 2. mail ekstravagantne drag-queen Hard Ton

 (2)
Vaata spetsiaalset videotervitust!

Laupäeval, 2. mail toimub teater NO99 kohvikus järjekordne pidu sarjast „Disco Tallinn”, mille peaesinejaks on Itaalia superstaar, ekstravagantne drag queen Hard Ton.

Juba kolmandat korda toimuv „Disco Tallinn” sai alguse korraldajate soovist taaselustada õige disco — nii muusika, ajastu kui atmosfääri kontekstis ning segada hulka veidi tänapäeva. Atmosfääri loomisele aitab edukalt kaasa toimumiskoht — NO99 teatri kohvik Tallinna südalinnas. Täismajale läinud esimesed kaks pidu andsid selge signaali, et vajadus end igapäevasest, korduma kippuvast klubikultuurist välja rebida on olemas. Seetõttu on kolmanda sündmuse programm senisest uhkeim, mil peaesinejana lendab Veneetsiast kohale ekstravagantne ja šokeeriv drag-queen Hard Ton. Tegemist on laulja ja DJ duoga, kes on tänaseks maailma lavadele juba mitu ringi peale teinud ning produtseerinud muusikat näiteks koos legendaarse Dimitri From Paris´ga.

Antud peo raames teeb comeback-etteaste teinegi duo — legendaarsest klubist Nightman tuule tiibadesse saanud salapärane DJ´de kooslus The Stomp Brothers. Neile sekundeerivad „Disco Tallinn” residendid Widenski ja Tom Lilienthal ning spetsiaalse disco-setiga üllatab Kyka.

Uksed avatakse 22.00. Piiratud kogus pileteid on eelmüügis Piletimaailma müügipunktides.

Esimese „Disco Tallinn” aftermovie:

disco from Trenni on Vimeo.

Facebook evendi leiad SIIT!