Piinlik! Tõsielustaari peika teeskles, et ta on Chelsea endine staarmängija ja tekitas kümnete tuhandete naelade eest kahju

 (4)
Piinlik! Tõsielustaari peika teeskles, et ta on Chelsea endine staarmängija ja tekitas kümnete tuhandete naelade eest kahju
Georgia SteelScanpix

Seriaalist "Armastuse saar" tuntud Georgia Steel jäi paparatsode ette uue mehega, kelle tume minevik tuli ka naise jaoks suure üllatusena. Nimelt on tegemist pettur Medi Abalimbaga, kes alles hiljuti pidi ka vanglakaristust kandma, sest valetas inimestele, et on tippjalgpallur Gael Kakuta, teatab The Sun.

26-aastane Abalimba pandi vangi 2014. aastal ning ta pääses vabadusse alles eelmisel aastal. Tänu sarnasele välimusele Kakutaga käis pettur ööklubides ning tegi tuhandete naelade suuruseid arveid, mida ta õhtu lõpus ei tasunud. Töötajatele rääkis Abalimba, et ta on rikas Premier League'i mängija ning raha pole probleemiks.

Ta rääkis sama ka eksklusiivsetes spordiklubides, kus ta garderoobis varastas teiste külastajate asju ja krediitkaarte, mida ta hiljem kasutas. Raha eest soetas pettur kalleid disainerite tehtud riideid ning väärisesemeid, mis jätsid veel enam mulje nagu ta olekski rikas jalgpallur.

Scanpix

Georgia sai oma uue peika minevikust teada alles mõned päevad tagasi. "Ma rääkisin talle kõik ära ja ta ei mõistnud mind hukka. Ma ei taha, et tema karjäär selle tõttu kannataks," ütles The Sunile endine kriminaal. Tuli välja, et nooruke Georgia oli jõudnud oma uut peikat ka enda vanematele tutvustada.