PILDID: Harku valla ühine perepäev "Tabasalu päev" on täies hoos!

 (2)
Tabasalu päev 2019
Tabasalu päev 2019Foto: Arno Mikkor

Harku valla suurimast koguperepäevast on saanud oodatud ja armastatud sündmus, mis pakub igal aastal midagi uut ja põnevat. Kümnendat korda toimuv “Tabasalu päev” tuleb kindlasti eriline – sel korral tehakse üheskoos suur küpsisetort.

Päeva saab alguse Harku valla suurima kirbuturuga Tabasalus pererestoran Selleri vastas asuval suurel autoparkla alal. Päeva kõige pisemaid oodatakse võimlema ning peale seda on programmis ka väikestele teatrihuvilistele teatrietendus, mida esitavad Lotte ja doktor Ave.

Suurel peolaval saab vaadata konkursi “Harku valla laululaps 2019” parimaid esinejaid, lummavaid JJ Streeti tänavatantsijaid ja My Dance’i tantsuklubi liikmeid.
Harku valla huviringid pakuvad põnevaid tegevusi terve päeva. Tegevusi pakuvad: Tabasalus käsipalliklubi, Tabasalu kergejõustikuklubi, Tabasalu tenniseklubi Tabasalu jalgpalliklubi, Arigato spordiklubi, JJ Street tantsukool, MyDance tantsukool, iluuisutamisklubi Juna, hokiklubi HC Panter, Tabasalu Tugikeskus, beebide Mänguruum, Harku valla noortekeskused, skaudid.

Lisaks on Tui pargis võimalus uudistada Tilgu Merepääste Seltsi, Maanteeameti, Harku Rannikukaitse, Päästeameti tehnikat ning naiskodukaitse, Tallinna loomade varjupaiga tegemisi. Perepäeva koostööpartner koos Harku valla noorte malevlastega on Huvitegevuse ja Noorsootöö Sihtasutus.

Juubeliüritusele kohaselt pakutakse tipptasemel kontserdiprogrammi võimsa heli-, valgus- ja videotehnika abil. Üritusel esinevad Tabasalu muusikakooli Funky BigBand koos Teele Viiraga. Oma uusi ja vanemaid hitte esitab Grete Paia. Samuti astub lavale räppar Reket. Õhtuse kontserdi lõpetab armastatud Anne Veski koos live-bändiga.
Samuti on terve päev kõigil võimalus osa saada laadast – sealt saab kaupu, mida poest ei leia. Toidualal pakutakse head ja paremat.