PILDID | Nõukaaja nostalgia tabab lisaks koolidirektoritele ka Eestis resideeruvaid Ameerika diplomaate?

 (88)
PILDID | Nõukaaja nostalgia tabab lisaks koolidirektoritele ka Eestis resideeruvaid Ameerika diplomaate?
Facebook

USA saatkond, mis tegeleb viimasel ajal üsna agaralt sotsiaalmeedias enda tegemiste tutvustamisega, postitas eile pildiseeria koos lühikese jutuga ühe enda töötaja kohta. Nimelt sarnanevat Brian vägagi eestlastele, kuna talle meeldib endamisi naerda ja tuttavaid nähes kipub ta silmi peitma. Värskeima lisandusena ostis mees endale ka ehteestlasliku auto – Žiguli!

Tuleb välja, et mees on suisa hipster, kuna ostab vinüülplaate ja elab koos kassiga. Niisiis silma paista ta ei karda! “Ma olen alati teadnud, et mingit uhket autot ma ei taha,” jääb Brian aga tagasihoidlikuks, kuigi ostis endale 1987. aasta Žiguli 21063.

Facebook

“Usun, et tegin hea valiku. Olen ses mõttes oma isasse - temagi eelistab luksuse asemel head hinna-kvaliteedi suhet. Ühtlasi on see mu esimene isiklik auto ning just selle Ladaga õppisin ma manuaalkastiga sõitma!” sõnab Brian uhkusega ja kohendab oma trendikat “Davai” nokatsit. Ilmselt ei taju mees veel, mis teda 30-aastase Vene pilliga ees ootab.

Facebook
Seotud lood:

Järgmine samm on moekal Ameerika mehel õppida tagaveolist vene masinavärki ohjama lumistel ja jäistel Eesti teedel. “Kaks nädalat pärast juhiloa saamist tegin ema mahtuniversaaliga avarii. Ladaga läheb paremini,” ennustab Brian võidukalt poseerides.

Facebook
Facebook
Facebook