PILDID | Olümpiafännide päid hullutab 25-aastane Venemaa curlingutots


PILDID | Olümpiafännide päid hullutab 25-aastane Venemaa <em>curlingu</em>tots
Anastasia BryzgalovaReuters

Kuigi jääkeegel ei ole taliolümpiamängude populaarseim eriala, tundub Pyeongchangi tuntuim sportlane olevat Venemaa sportlaste tiimis mängiv 25-aastane Anastasia Bryzgalova. Fänne võluvad nii naise oskused jääl kui ka tema välimus, eriti tema silmi. Naist võrreldakse sotsiaalmeedias maailma seksikaimateks valitute Adriana Lima, Megan Foxi ja Angelina Joliega, kirjutab Daily Mail.

Curlingut harrastav Bryzgalova on oma austajate kurvastuseks eelmise aasta suvest abielus samal spordialal tegeva Alexander Krushelnitskiga, paar veetis mesinädalad Hispaanias, millest annavad tunnistust kuumad fotod Instagramis. Atleetidest abikaasad võistlevad spordis ka koos, näiteks võitsid nad 2016. aastal Rootsis toimunud maailmameistrivõistlused jääkeeglis segapaaride arvestuses.

Bryzgalova hakkas spordialaga tegelema 2009. aastal, kuna nägi juhuslikult spordiala reklaami jäähallis. Tal on magistrikraad kehakultuuris. Peale curlingu tegeleb ta ka jõutrenni ja võrkpalliga.

💪🏽#предсезонка

A post shared by Anastasia Bryzgalova (@a_nastasia92) on Jul 15, 2017 at 8:54am PDT

Kuigi Venemaa ei ole olümpiamängudel ametlikult esindatud, võistlevad 168 dopingust puhast vene sportlast siiski. Pyeongchangi olümpiamängudel on uue medalialana segapaarides curling, võistlused algasid läinud nädala neljapäeval. Juba esimeses raundis said abikaasad Bryzgalova-Krushelnitski aga USA-d esindavatelt õelt-vennalt Becca ja Matt Hamiltonilt pähe.

Reuters