PUBLIK SOOVITAB: Mussi ja võhma! Reede õhtul aitab pulsi üles Goldsprintsi pukirattapidu

Sportlik klubiöö!
Tallinn Bicycle Week 2014
Tallinn Bicycle Week 2014Foto: Tõnu Tunnel , Pressimaterjal

Täna õhtul kell 23 jõuab suure Tour d'ÖÖ suvekruiisi ehk linnaratturite ühissõidu ja klubiööga haripunkti teist päeva käiv Tallinn Bicycle Week. Aasta kõige sportlikum ja meeleolukam klubiõhtu, mis toimub Telliskivis Vaba Laval ja õues tähistab Tallinn Bicycle Week'i viiendat sünnipäeva!

Kohapeal on ratturite päralt lisaks muusikale ja mõnusale seltskonnale juba paar hooaega rattasõpru Tour d'ÖÖ pidudel lõbustanud Goldsprints head-to-head rattarollerite sprindivõistlus.

FOTOD ja VIDEO: Vaata, kuidas peol rattasprinti sõidetakse

Goldsprints on sisuliselt 400 meetri sprint rattarolleritel, mida sõidetakse turniiri vormis: esimesed paarid loositakse, siis sõidetakse üks-ühe vastu. Edasi kukub kaotaja välja ning võitja läheb vastamisi järgmises ringi võitjaga. Võistlus toimus peomelu käigus ja muusika saatel, kus publik sai sprinterite sõitu suurele ekraanile kuvatud näidikult jooksvalt jälgida. Registreerimine toimub kohapeal.

Parimatele sportlastele jagatakse väärilised auhinnad, parimatele tantsijatele antakse aga võimalus end varajaste hommikutundideni välja elada.

Tantsusaali toovad mõnusalt tantsulist vaibi Mario Moretti (Bordello A Parigi / Leedu), Profile (Processed / Boatman Records), Marek Poel (Jäck / R2), Firejosé (Emerald City / R2) ja Jaagup Jalakas (TOUR d'ÖÖ). Visullipuldis on Emer Värk.

Seotud lood:

Erilise boonusena saab peol mekkida värskelt koos Põhjala Breweryiga pruulitud koriandri ja apelsinikoorega Tour d'ÖÖ witbier'i! Kehakinnitust pakuvad Foody Allen ja toiduautod õues.

Suvi, velod, pinks, tümps ja päike tõuseb vanalinna tagant!

Pidutsejatega saad liituda Facebookis.

Vaata, kuidas käib Goldsprintsi sõitmine:

Tour d'ÖÖ Tallinn X – Goldsprints! from Tallinn Bicycle Week on Vimeo.