PUBLIK SOOVITAB: Sel reedel tantsutab klubis 9/11 rahvast äsja suurtele lavadele murdnud Saksa DJ Jonas Saalbach


Tallinna house- ja technoklubis 9/11 esineb sel reedel 6. Jaanuaril Jonas Saalbach Saksamaalt, kellele sekundeerivad kohalikud Type-O, EQ ja Sten Roosvald.

Techno-maailm ei ole ümmargune, selles võib leida ka nurkasid ja vaakumit. Jonas Saalbach on üks, kes liigub nende äärmuse vahel. Aeg-ajalt saadab ta üle maailma laiali underground biite ja teinekord produtseerib ta suure saali lugusid.

Saalbach läks pisikesest Saksamaa läänelinnast suurde linnadžunglisse Berliini, kus ta suutis oma kirgi rakendada: esmalt eduka DJ-na, hilljem liveartisti ja täiskohaga produtsendina. Tema läbimurre suurtele lavadele toimus live-esinemisega Fusion Festivalil aastal 2015, aga sellegipoolest meeldib Saalbachile endiselt mängida ka väiksemates klubides.

2015. aastal ilmus Saalbachi debüütalbum "Ancient Lake", väljaandjaks Einmusika Recordings. Tema muusikat ja remikse võib leida ka selliste labelite kataloogidest nagu Bedrock, Moodmusic ja Katermukke. Oma saundi nimetab Saalbach meloodiliseks technoks. 6. jaanuaril esmakordselt Eestisse saabuv Jonas Saalbach esineb klubis 9/11.