PUBLIKU PÄEVA KOMM: Mida rohkem skandaale Eurovisioni kleitide ümber, seda parem artistile!

 (1)
Kiievi Eurovisioni avapidu
Kiievi Eurovisioni avapiduFoto: Anton Klink

Laura Põldvere on nii Eestis kui Kiievis oma kostüümidega ohtralt tähelepanu saanud. Paljud kommentaatorid leiavad, et lauljatar on õigel teel ja kostüümidega Eurovisionil draama pakkumine on ainuõige samm! Go, Laura!

Alice kommenteerib: "Kui Kerli Kõiv ei saanud Eurovisioonile, siis ma mõtlesin, et ta oleks olnud seal parim just oma kostüümidraama poolest. Kuid Laura on tõestanud oma ideaalse figuuriga, et ta on parimatest parim. Palun meenutagem Lady Gaga lihakleiti ja muidu hulluseid, mida oleme näinud. Artist on artist. Kui igast kleidist tõuseb nii palju tähelepanu, Pohjanheimo ja etiketiõpetajad räägivad, siis on Laura õiges kohas ja ajab õiget asja. Mida rohkem arutlusi kleitide ümber, seda parem artistile. Välismaal lepitakse eraldi fotograafidega ja ajakirjanikega kokku, et need skandaalseid lugusid kütaks. Loodan, et Laura ei võta midagi hinge ja annab koos Koiduga endast 200 %. Finaalis näeme!"

LOE LISAKS: Laura selgitas oma paljastavat kleiti saatkonnas: käisin seal eelkõige artistina. Ka Lordi oleks läinud täisgrimmiga!