PUBLIKU PÄEVA KOMM: Täiuslik surmakokteil printsess Dianale

 (1)
PUBLIKU PÄEVA KOMM: Täiuslik surmakokteil printsess Dianale
AP/Scanpix

Mõned Diana fännid on jubedalt pöördesse läinud, et nende ebajumalannat julgesin kritiseerida. Antud loo puhul eelistan ma ametlikult avaldatud versiooni, sest kui keegi oleks tahtnud teda ära koristada, siis oleks seda saanud ka palju kergemini teha. Näiteks nagu John Lennoniga.

Diana hukkumise puhul oli olukord hoopis teine - joogine juht, kinnitamata turvavööd ja meeletu kiirus. Täiuslik surmaretsept.

Mis puutub tema aadliseisusesse, siis ei maksa segi ajada siniverelist aadlit ja muud aadlit, mis tekkis igasuguse veresegamise tulemusel. Lady, nagu ka Sir, on Inglismaal kõige madalam aadlistaatus. Õige aadel kannab ikkagi vähemalt krahvi/krahvinna tiitlit.

Ja, mis puutub minu teadmistesse antud teemal, siis olles kuninganna alam ja elades vastavas riigis tol ajal, kus ajakirjandus oli täis kõikvõimalikku materjali Dianast, alustades soliidsest ajakirjandusest, lõpetades kollase ajakirjandusega, siis on need teadmised tunduvalt suuremastaabilisemad, kui mingid lühikesed lõigud Wikipeediast.

LOE KA: Dokumentaalfilm: printsess Diana tapeti kuningliku perekonna vandenõu tõttu