PUBLIKU PEOSOOVITUS: Kas igatsesid Popidioti järele? Üle mitme aasta on nad taas laval!

14.juulil Telliskivi Punases Majas!
Popidiot R2 Aastahitil 2009.aastal
Popidiot R2 Aastahitil 2009.aastalFoto: Arno Mikkor

Sel neljapäeval, 14. juulil, astub Punase Maja lavale legendaarne Eesti-Soome ansambel Popidiot, kellest pole juba aastaid midagi kuulda olnud. Popidiot võitis 2010. aasta Eesti Muusikaauhindade jagamisel parima ansambli, popartisti, elektroonikaartisti ja muusikavideo auhinna ning kadus siis kui tina tuhka — nüüd on nad uue muusikaga tagasi, et anda ürituse Kalamari Unioon raames üks unustamatu kontsert!

Bändipoistel Hendrik Luugil, Matti Peural ja Rein Fuksil on kiired ajad — Matti teeb rõivabrändi Whitetail ja Hendrik valmistab käsitöökokteile Punch! Ansambli vimane singel ilmus käesoleva aasta juunis ning kandis pealkirja Big City. Loo meeleolu on kõle nagu jaanipäevased vihmahood ja kuhugi pole kadunud bändile omane energia. Poolkogemata sai lugu ka visuaali, mille autor on Valev Laube. Remixi loole tegi Neuronphase. Remix on tume ja sügav nagu öö aga pumpab nagu suure linna süda.

Ansambli juhatab sisse ja õhtu juhatab välja DJ-grupp Kalamari Unioon: Kersten Kõrge, Talis Paide, Madis Ligema, Kaarel Valter ja Madis Aesma. Nüüd tuleb talvekodust Musta Puudli seinte vahelt välja, et suveöised meeleolud parajaks timmida.

Ürituse FB lehe leiad SIIT.