PUBLIKU PEOSOOVITUS: Tänase d'n'b peo "Tjuun In" tõmbavad käima Random Movement ja Makoto


Täna, 7. oktoobril avab oma hooaja Sinilinnus trummi ja bassi pikaaegne peosari Tjuun In, kus esinevad külalistena Random Movement USAst ja Makoto Jaapanist. Kohalikest mängivad plaate L.Eazy, To-Sha, Qba, Henrik Ehte ja Roma Pi. Tantsupõrandal võtab koha sisse Breakers-nimeline trupp.

Random Movement on Ameerika Ühendriikidest pärit produtsent ja dj, kes alustas oma muusikuteed umbes 14 aastat tagasi. Ta on teinud koostööd selliste artistidega nagu dj Marky & S.P.Y, JayBee, Dave Owen jt. Random Movementi muusikat iseloomustatakse kui soulful, sügav, džässilik trumm ja bass, mida on välja andnud pladifirmad Innerground, V, CIA, Integral, Fokuz, Good Looking, Creative Source jt. Random Movement esineb Eestis täna esmakordselt.

Makoto on jaapani tuntuim trummi ja bassi produtsent ja dj, kelle kaks albumit, "Human Elements" ja "Believe In My Soul" ilmusid legendaarse LTJ Bukemi Good Looking plaadifirma alt. Artistilt on ilmunud ka rida singleid ja EPsid, kus on kaasa teinud nt MC Deeizm, MC Conrad, Dj Marky, Zinc jt. Makoto muusika on tuntavalt mõjutatud 70ndate soulist funk´ist ja jazz fusionist.