"Rannamaja" Merylin internetis levivaid aktifotosid ei peida: kuidas te alles nüüd need avastasite?

 (145)
Lisatud sensuaalsed kaadrid!
Rannamaja osalised Radissonis
Rannamaja osalised RadissonisFoto: Karli Saul

Internetis levivad "Rannamaja" osalise Merylin Nau aktifotod, kuid neiu ei kavatsegi 2016. aasta suvel tehtud pilte peita või eitada. Tõsielutähe sõnul on need levinud juba nende valmimisest saadik ning ta ei saa aru, kuidas inimesed need fotod alles nüüd avastasid.

Piltide tegemise ajal oli Merylin 22-aastane ning ta tunnistab, et ta käis fotosessioonil selleks, et lihtsalt proovida. "See oli midagi, mida ma polnud teinud ja ma tegin seda kogemuse pärast. Aga pildid tulemusena mulle ei meeldinud, sest need olid koledad. Oleks neid teinud profifotograaf, oleks ma neid jaganud ka Instagramis," väidab 26-aastane staar oma sotsiaalmeedia jälgijatele. (Rohkem fotosid saab vaadata siit!)

Värskes Kroonikas räägib Merylin aga oma pikast ja kannatusi täis teekonnast enesekindluse, julguse ja otsekohesuseni. Kooli ajal koges tüdruk omajagu kadedust ja kiusamist, nii füüsilist kui vaimset. "Mäletan, kui olin teises klassis, siis üheksanda klassi poisid tulid ja reaalselt peksid mu läbi. Olin lõpuks täiesti pikali maas."

Loe pikka intervjuud siit.