Rootsis vangis istuv A$AP Rocky ise tunnistajapinki ei roni

 (1)
Rootsis vangis istuv A$AP Rocky ise tunnistajapinki ei roni
Scanpix

Rootsis tänaval kaklusesse sattunud ja seetõttu seal vangimajas istuva maailmakuulsa räppari A$AP Rocky kohtuprotsess on käimas, kuid mees ise tunnistajapinki ei roni, vahendab TMZ.

Mees ei astu ise tunnistajapinki väga lihtsal põhjusel. Nimelt võib prokurör seda väga kavalalt ära kasutada esitades räpparile väga ebameeldivaid küsimusi. See omakorda ei jätaks temast kohtunike ees kuigi head muljet.

Prokuratuur väidab, et räpparil oli võimalik pingeliseks kiskunud olukorda Stockholmi tänaval lahendada ka ilma vägivallata. Ta oleks lihtsalt võinud minema jalutada, aga ta ei teinud seda. Just seda kohta kasutaks süüdistaja halastamatult ära, kui Rocky peaks ise tunnistaja olema.

Kaitsjad keskenduvad kaasuses erinevatele videotele, mis näitavad, kuidas väidetavad peksmise ohvrid räpparit ja tema kaaskonda pikalt jälitasid ja ahistasid. Ühes videos palub räppar ahistajate käest, et nad tema rahule jätaksid. Staar ütles neile, et ta ei soovi kakelda.

Neljapäeval kavatseb Rocky advokaat väidetava ohvri tunnistajapinki kutsuda. 19-aastane ohver on arreteeriti ise mõned aastad tagasi kallaletungi eest.