Röövimine või nutikas teenistus? Majaomanikud küsivad Tartus Metallica kontserdi ajal majutuse eest pea 1500 eurot

 (113)
Röövimine või nutikas teenistus? Majaomanikud küsivad Tartus Metallica kontserdi ajal majutuse eest pea 1500 eurot
Delfi / Kuvatõmmis veebilehelt Airbnb.com

Veidi rohkem kui nädala pärast, 18. juulil toimub Tartus vanal Raadi lennuväljal maailmakuulsa rokkbändi Metallica suurejooneline kontsert. Tõsi, majutushinnad on kõrgemad, kuid tube veel jagub ja kõige odavama toa kahele inimesele saab kätte veidi vähem kui saja euro eest.

Enamasti hotellitube ja külaliskortereid vahendav veebileht Booking.com pakub kahele täiskasvanule kõige odavamat majutust 200 euro eest. Tegemist 15 m2 suurusega pisikese kööktoaga Karlova linnaosas. Odavaimad hotellitoad kahele inimesele on saadaval linna piiril asuvas hotellis Starest. Ühele inimesele teeks see näkku pisult üle 100 euro öö eest, mis on tunduvalt kallim, kui muudel päevadel.

Enamasti eraisikute kortereid vahendav lehekülg Airbnb pakub samuti selleks ööks 108 vaba korterit. Kõhnema rahakotiga paaril on võimalik ööbida korteris, kus peale nende elab veel selle omanik. Selle eest tuleb maksta vähemalt 94 eurot. Suurem osa kortereid jääb hinnavahemikku 150-200 eurot.

Foto: Kuvatõmmis veebilehelt booking.com
Seotud lood:

Kõige krõbedamat hinda küsivad mõned majaomanikud, üks nendest on oma kuulutuse pealkirjaks pannud "Metallica mansion", tema küsib 8 inimest mahutava saunaga maja eest lausa 1732 eurot. Samuti on veel mitmeid majaomanikke, kes ühe õhtu pealt loodavad kenasti üle 1000 euro teenida.

Foto: Kuvatõmmis veebilehelt Airbnb.com
Foto: Kuvatõmmis veebilehelt Airbnb.com

Booking.com näitab, et kontserdi toimumise päeval on broneeritud juba 78 protsenti majutuskohtadest. Kõige kallima hinnaga majutus sellel leheküljel on 1153 eurot maksev ja seitse inimest mahutav korter Tartu lennujaama lähistel.

Foto: Kuvatõmmis veebilehelt booking.com

Transport

Bussipileteid Tallinnast Tartusse ja tagasi jagub kontserdi päeval kenasti. Praegu ostes on võimalik 19. juuli varahommikul tagasi saada vaid viie euro eest. Samuti on kohti veel 2:30 öösel lahkuvale bussile, selle pilet maksab 15 eurot. Rongipileteid Tartusse ja tagasi Tallinnasse saab soetada alates homsest.

Loe muudatuste kohta Tartu liiluskorralduses täpsemalt siit!