Saksa naine võitles kuus aastat kohtus oma õiguse eest töötada rinnaimplantaatidest hoolimata politseinikuna


Saksa naine võitles kuus aastat kohtus oma õiguse eest töötada rinnaimplantaatidest hoolimata politseinikuna
Instagram

Sakslanna, kellel ei lubatud kunstrindade tõttu politseiteenistusse astuda, võitis kuus aastat kestnud kohtulahingu ning saab viimaks oma unistuste ametis töötada. 32-aastane Chantal oli 2012. aastal sooritanud kõik vajalikud eksamid, ent Berliini politseinikuks saamiseks oli takistuseks kaks aastat varem tehtud rinnaoperatsioon, vahendab Mirror.

Nimelt on politseiregulatsioonides kirjas, et neil ei või olla rinnaimplantaate, kuna sellega seonduvad terviseriskid ja näiteks ka võimalus, et implantaat lõhkeb tööülesandeid täites. Chantal ei olnud sellega aga nõus ning otsustas oma õiguste eest võidelda kohtus.

👋🏽Hallo Taxi Fahrer...einmal nach Wochenende. Geld spielt keine Rolle 🎶🐥 Ich bin gerade üüüberglücklich aber überhaupt nicht in Form 🦔 Woran es liegt: den Fokus mal wieder zu sehr auf die Arbeit gelegt und zu wenig auf das private Leben...🧟‍♀️#qualitytime🧟‍♂️ war mir plötzlich ganz unbekannt 🤷🏻‍♀️ #whoareyou ⁉️Aber ich bin mir meiner „Fehler“ durchaus bewusst und lebe daher auch bewusster und erkenne schneller wenn dem Gully der Deckel fehlt 🕳...das Jahr fing Schrott an 🗑 aber mittlerweile habe ich meinen alten, neuen #taaal flow back ✨👸🏻✨ Ich Danke @auora_fitness für das süße Top 🦄 Es ist ganz schön sexy 🔥 aber sehr bequem 👌🏼*werbung #loveit Habt ein schönes Wochenende... seid gute Menschen aber verschwendet nicht eure Zeit damit es schlechten Menschen beweisen zu müssen. Ciao Kakao 💋 P.S.: @vero.granata und @chaoslocke19 Wir haben gemeinsam ein Ziel 👙👙👙#day1 #berlin#citylove#fit#fitness#auora#fibo#summer#ciaokakao

A post shared by Chanti 💪🏽👩🏻 (@chantal_berlin) on Mar 17, 2018 at 11:47am PDT

Kohtunik otsustaski naise kasuks tänu Bonni Ülikooli teadustööle, mis tõestas, et implantaadid ei ole tervisele ülemäära ohtlikud. Chantal teatas pärast otsuse väljakuulutamist: “Stress, pisarad ja kulutatud aeg olid võitlust väärt. Ma tegin seda enda jaoks, aga ka teiste naiste hüvanguks. Alati tasub võidelda endale oluliste asjade eest!”