Selgusid raamatute "Vampiiripäevikud" võitjad!

 (2)
Selgusid raamatute "Vampiiripäevikud" võitjad!
Promofoto

4. oktoobril esilinastus Sony Entertainment telekanalil mitmete auhindadega pärjatud noorteseriaali “Vampiiripäevikud” kolmas hooaeg, mida televaatajad saavad näha argipäeviti algusega kell 18.30. Sellega seoses küsisime oma lugejatelt, kes kehastab "Vampiiripäevikutes" imeilusat Elenat. Õige vastus on: Nina Dobrev.

Aitäh kõigile õigesti vastanutele. Raamatu L. J. Smithi sarjast "Vampiiripäevikud" ning meeneid Sony Entertainment Televisionilt võitsid Arne Timmi ja Liisu Tasa. Võtame võitjatega ühendust!

L. J. Smithi samanimelisel noorteromaanil põhinev sari räägib kahest vampiirist vennast Damonist ja Stefanist, kes on mõlemad sisse võetud imekaunist Elenast ja võitlevad selle nimel, et kontrollida Mystic Fallsi linna saatust. Teises hooajas pidid Stefan ja Damon hakkama saama oma elu suurima väljakutsega ning minema vastakuti kahe algupärase vampiiri Elijah’ ja Klausiga. Kolmas hooaeg avab lähemalt Klausi ja algupärase vampiiriperekonna tagamaid. Samal ajal kui Klaus soovib Stefanit lõplikult enda poole võita, üritavad Damon ja Elena olla üle süütundest oma tugevnenud sideme pärast. Nad teevad kõik, et Stefan pimeduse poolelt tagasi tuua.

Vaata "Vampiriipäevikute" uut hooaega telekanalilt Sony Entertainment Television!