SKANDAAL | Kas Eesti instastaari kallis rõivabränd on hoopis odav Hiina toodang?

 (23)
SKANDAAL | Kas Eesti instastaari kallis rõivabränd on hoopis odav Hiina toodang?
Kuvatõmmised

Poolpaljaste piltide ja eksootiliste reiside tõttu Instagramis tuntuks saanud Katri Kats ehk Katri Palm alustas mõni aeg tagasi rõivafirmaga kiss 'n' thrill, mis keskendub bikiinidele, mis on mõledud väikeste rindadega naistele. Nüüd on inimestele silma jäänud, et samasuguseid rannarõivaid saab osta 14 korda odavamalt ka hoopis teiselt leheküljelt

Kui Katri Kats küsib oma loomingu eest 70-78 eurot ühe komplekti eest, siis Hiina leheküljelt AliExpress saab pea identse toote vaid nelja või viie euro eest. Loomulikult on odavam viis instastaari bikiine soetada jäänud silma ka teistele eestlastele ja Katri Katsi süüdistatakse lihtsalt inimeste petmises.

Eestlanna väidab, et tema rannarõivad on ikkagi tema disainitud ja toodetud Balil, kus tema maksab tööjõule vastavat palka ja lapsi tema õmblejatena ei kasuta.

Kuvatõmmis
Seotud lood:

"Ma tean, et eestlaste jaoks on 70 või 80 eurot bikiinide eest megakallis ja ma ei eeldagi, et kõik peaksid seda ostma. Selle hinna taga on ka väga eetiline asjade tootmine," väidab Instagramis skandaali kistud Katri Kats.

"Inimesed, kes töötavad nende bikiinidega, saavad ausat palka, ma ei kasuta lapstööjõudu. Kõik tingimused, milles need inimesed töötavad, on ausad ja inimlikud," lisab ta. Videos kirjeldab ta ka kogu protsessi, mis eelnes bikiinide valmimisele. Tõestuseks on tal ka pilt sellest, kuidas ta käis ostmas riiet, millest tema kallid rõivad on toodetud.

Kuvatõmmis

Eelmisel nädalal teatas Kroonika, et Katri Kats teenib ühe Instagrami tehtud postituse pealt 500 eurot. Lisaks eraldiseisvale postitusele sisaldab hind ka toote väljatoomist Instagrami konto 'katrikats' storys.