Skandaali sattunud "Meeleheitel koduperenaiste" staar võtab kohtus süü omaks, teda ähvardab kuudepikkune vanglakaristus

 (1)
Skandaali sattunud "Meeleheitel koduperenaiste" staar võtab kohtus süü omaks, teda ähvardab kuudepikkune vanglakaristus
Scanpix

Mitmetest seriaalidest ja filmidest tuntud näitlejanna Felicty Huffman kisti kuu aja eest USA suurejoonelisse kolledžite pettuskeemi skandaali. Nüüd otsustas "Meeleheitel koduperenaiste" täht kohtus ennast süüdi tunnistada, teatab TMZ.

Huffman tunnistab, et ta maksis altkäemaksu, et tema tütre lõpueksamite hinded oleksid paremad ning tänu nendele sai ta sisse ka eliitülikooli. Väidetavalt oli näitlejanna selle eest maksnud 15 000 USA dollarit.

"Ma saan aru, mis ma olen teinud, mul on väga häbi ja ma kahetsen kohutavalt juhtunut. Ma võtan täieliku vastutuse ning igasuguse karistuse, mis mulle selle eest määratakse," ütles ta esmaspäeval pärast kohtuistungit, kus tema ja 13 skandaali kistud inimest tunnistasid oma süüd.

Sellega loodab naine kindlasti kergemat karistust saada, kuid esialgse info kohaselt peaks ta ikkagi mõnda aega vangis istuma. Uurijad soovivad määrata karistuseks 4 kuni 10 kuud, kuid arvatavasti üritavad Huffmani kaitsjad selle vähendada 0-6 kuu peale. Arvatavasti kaasneb karistusega ka korralik rahatrahv ja katseaeg.