Stefan avalikustab internetis leviva piinliku video tagamaad: kas laulja kuulutas, et ta on kuulus ammu enne tuntuks saamist?

 (81)
STEFAN AIRAPETJAN
STEFAN AIRAPETJANFoto: Tiit Tamme, Õhtuleht

Viimastel nädalatel on Twitteris levinud kulutulena video lauljast Stefan Airapetjanist, kes klipis läheneb tänaval seisvatele neiudele ning teatab, et ta on Eestis kuulus. Nüüd on selgitanud video tagamaid ka artist ise.

"See oli nii ammu aega tagasi, kui ma olin rumalam. Oli klassiga lõpupidu, see oli väga äge pidu, lihtsalt natuke rumalaid asju olen teinud," rääkis Stefan "Reporterile".

"Sõbrad saavad kokku, pidutsevad natuke, tõmbavad ennast natuke svipsi, on natuke lõbusamas meeleolus," meenutab ta klipi sündi. Siiski tunneb laulja piinlikust ning soovib, et ta ema seda nägema ei peaks.

Praeguseks kustutatud videos praalib ta, kuidas teda igast klubist välja visati. "Ma olen kuulus laulja Eestist," karjub ta. Lõpuks ütleb üks naine talle, et ta võiks ära minna. Videost on selgelt aru saada, et noormees on purupurjus.

On küsitav, kas praeguseks 22-aastane Stefan oli üldse 2017. aastal kooli lõpetades Eestis kuulus. Esimest korda sattus ta meedia huviorbiiti 2018. aasta kevadel, kui kuulus duosse Vaje, mis osales Eesti Laulul. Tõeliselt tuntuks sai ta alles aasta tagasi, kui pääses samale konkursile sooloartistina. Siis saavutas tema pala "Without You" kolmanda koha ja loost sai ka raadiohitt.