Stipendium ja karjäär suurfirmas juba kõrgkooli ajal – miks mitte!


Stipendium ja karjäär suurfirmas juba kõrgkooli ajal – miks mitte!
Ettevõtluskõrgkool Mainor

Räägitakse, et kõrgharidus ja tööturg peaksid rohkem kokku sobima. Nüüd on ka Eestis olemas näide, kuidas kõrgkool ja tööandja saavad koos pakkuda õppijale sujuvat arengut üliõpilasest ärimaailma spetsialistiks.

Põhjamaade suurkontsern ABB ning Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on loonud stipendiumi- ja karjääriprogrammi, mis näitab teed praktilisema ja tudengile kasulikuma kõrghariduse suunas.

Ettevõtluskõrgkooli Mainori finantsjuhtimise eriala üliõpilastel on võimalik kandideerida ABB karjääriprogrammi. Programm sisaldab 2000-eurost motivatsioonistipendiumit, tasustatud ingliskeelset praktikat Tallinnas Ülemiste Citys asuvas ABB rahvusvaheliste äriteenuste keskuses ja eelisvõimalust asuda ABB-sse tööle.

"Selline võimalus tuli väga toreda üllatusena. Olen aru saanud, kui palju meist koolis mõeldakse ja tahetakse aidata. Väga meeldiv on noorel saada sellist abikätt nii kooli kui ka ABB poolt. Kõik on toetavad, et kool saaks lõpetatud ja tulevik oleks kindlustatud," kommenteeris sel suvel karjääriprogrammi läbiv üliõpilane Mailis Kesküla.

Loe finantsjuhtimise eriala ja ABB karjääriprogrammi kohta lähemalt siit.