SUHTEHOROSKOOP | Loe, mis on iga tähemärgi esindajale omane, kui ta oma kaaslast petab

 (10)
SUHTEHOROSKOOP | Loe, mis on iga tähemärgi esindajale omane, kui ta oma kaaslast petab
Shutterstock

Kuidas saada aru, et midagi on valesti ja äkki ta petab sind? Iga tähemärgi esindajal löövad välja just temale iseloomulikud jooned, kui tal on armuke või teie suhe on läinud vett vedama.

Jäär (21.03 - 19.04)

Jäär on tavaliselt romantiline. Tema jaoks pole probleem avalikult oma kaaslast suudelda, hoida, kallistada ja olla muul moel lähedust otsiv. Lisaks on Jäär sageli küllaltki seksimaias. Kui Jääral on aga armuke, siis kaob tal igasugune vajadus suudluste, kaisutamise ja seksi järele. Ta lihtsalt pole enam nii intiimne nagu enne. Kui Jäära tüüpiline käitumine seoses sinuga muutub, siis järelikult on miski valesti.

Sõnn (20.04 - 20.05)

Sõnn üritab suhetes oma kaasaga alati väga aus olla. Kui ta sulle valetab, siis proovib ta oma viga kohe kuidagimoodi heastada. Kui Sõnnil on lisaks sinule keegi teine, siis vaevab see teda väga. Kõrvalhüpe tekitab temas suuri süümepiinu. Näiteks ei pruugi ta soovida enam oma päevasündmustest rääkida. Lisaks on ta kõige suhtes kaitsepositsioonil. Isegi, kui küsid täiesti süütuid küsimusi. Aja jooksul räägib ta tõe ise niikuinii välja, sest ta ei suuda salatsemist enam välja kannatada.

Seotud lood:

Kaksikud (21.05 - 20.06)

Kaksikud on sotsiaalmeedias kõvad käpad. See tähendab, et Kaksikul on sotsiaalmeedia kanalites palju kasutajaid, millega ta toimetab. Enne, kui hakkasite käima, oli ta kogu ninapidi telefonis. Nüüd on täpselt sama lugu. Kui Kaksikul on lisaks sinule veel keegi teinu, siis hääbub see aja jooksul niikuinii. Tavaliselt on Kaksik vägagi avatud inimene ja räägib kõigest. Kui tal on aga midagi varjata, siis on ta rohkem omaette ja kinnine. Lisaks märkad seda, et ta hoiab oma telefonil ja sotsiaalmeedia kontodel tavapärasest rohkem silma peal.