SUUR PILETIMÄNG: Võida pileteid Tallinn Fashion Weeki erinevatele üritustele!


SUUR PILETIMÄNG: Võida pileteid Tallinn Fashion Weeki erinevatele üritustele!
Foto: Ardo Kaljuvee

Tallinn Fashion Week on Eesti Moedisaini Liidu poolt aastast 2007 korraldatav festival, mis läheb uuesti käima juba homme.
Loosime TFW üritustele välja terve hulga pileteid!

Publik loosib igale üritusele 3x2 piletit! Esimesed võitjad selgitame juba kolmapäeva hommikul!


Vasta küsimusele ja peagi on võimalik, et naudid ühte järgnevatest üritusest:

Kolmapäev, 14. september nuku- ja noorsooteatri suur saal
Liivia Leškin, Kristel Kuslapuu, Sandra Straukaite
Uksed avatakse kell 18.00, etenduse algus kl 18.30

Võitjad:

Piret Aasmäe

Leelet Nellis

Katriin Veskilt

Kolmapäev, 14. september nuku- ja noorsooteatri suur saal
ESA Tallinna Loomeinkubaator - Xenia Joost, Jaana Varkki, Lilli Jahilo, Kalle Aasamäe, Liina Stein
Uksed avatakse kell 20.00, etenduse algus kl 20.30

Võitjad:

Teele Annus

Margot Jõgiste

Saale Kree

Neljapäev, 15. september nuku- ja noorsooteatri väike saal
Bon Bon Lingerie by Tiiu Roosma
Uksed avatakse kell 18.00, etenduse algus kl 18.30

Võitjad:

Sirje Soop

Janett Uibo

Helena Tammesalu

Neljapäev, 15. september nuku- ja noorsooteatri suur saal
Marija Posledova, Ingrid Paats, Diana Denissova
Uksed avatakse kell 19.00, etenduse algus kl 19.30

Võitjad:

Taavi Palu

Liisi Org

Gunnar Kurusk

Neljapäev, 15. september nuku- ja noorsooteatri väike saal
EKA Moedisaini osakond - Kristina Tatarinova, Margit Kuusk, Sille Sarapuu, Hanna Haring; HULA - Eve Hanson, Reet Aus, Anu Lensment, Marit Ahven
Uksed avatakse kell 20.00, etenduse algus kl 20.30

Võitjad

Liis Kivirand

Tarmo Margat

Triin Altmets

Neljapäev, 15. september nuku- ja noorsooteatri suur saal
Natalija Jansone, Piret Ilves, Britt Samoson
Uksed avatakse kell 21.00, etenduse algus kl 21.30

Võitjad:

Mari Angerjas

Ave Aarmaa

Gerdi Rand

Reede, 16. september nuku- ja noorsooteatri suur saal
Kristina Viirpalu, Oksana Tandit
Uksed avatakse kell 18.00, etenduse algus kl 18.30

Võitjad:

Kadri Tammann

Karolin Veinman

Teele Kase

Reede, 16. september nuku- ja noorsooteatri väike saal
Kirill Safonov
Uksed avatakse kell 19.00, etenduse algus kl 19.30

Võitjad:

Reet Trumm

Gerdi Rand

Antonina Pinnonen

Reede, 16. september nuku- ja noorsooteatri suur saal
Embassy of Fashion versus Junk Riot!
Uksed avatakse kell 20.00, etenduse algus kl 20.30

Võitjad:

Rebecca Kiibus

Tiina Tamkivi

Helena Tammesalu

Laupäev, 17. september Lutheri kvartali parkla 2. korrus (Vana-Lõuna 39)
"Kolmlõige" - Liisi Eesmaa, Tanel Veenre, Aldo Järvsoo
Uksed avatakse kell 20.00, etenduse algus kl 20.30

Võitjad:

Kadri Tammann

Karel Tann

Mirjam Kruusmaa