Tallinna noortenädal kulmineerub kontserdiga, kus esinevad Lenna, Marten Kuningas, Wilhelm, Rasmus Rändvee & Facelift Deer ning Artjom Savitski

 (1)
Laula mu laulu
Laula mu lauluFoto: Marion Pettai, Kanal2

Tallinna noortenädal tuleb 8.-12. septembril Rotermanni kvartalisse. Esmaspäevast reedeni on võimalik noortenädalal osa saada põnevatest ning kaasahaaravatest sündmustest, õpitubadest, kontsertidest, filmidest ja paljust muust.

Tallinna noortenädal pakub igas vanuses noortele innustavat tegevust. Programm lähtubki innustamise mõttest ning suunab noori ja noortega tegelevaid inimesi loovusele ning harjumuspärastest raamidest välja vaatama.

Ohtralt muusikat, filmi, kunsti ja palju muud

Tallinna noortenädala maiuspaladeks on rikkalik muusika-, kunsti- ja filmiprogramm. Juba viiendat aastat järjest pakub noortenädalal laia filmivalikut Just Film. Kavas on viis suurepärast filmi, mis on vaatajatele tasuta.

Tallinna ja Harjumaa piirkondlik noortebändide konkurss kulmineerub sel sügisel just Tallinna noortenädalal, mil Rotermanni väljaku suurel laval tulevad esitlusele Harjumaa konkursil osalevad noortebändid. Kahel päeval, 8. ja 9. septembril, astuvad Rotermanni laval üles bändid, kel kõigil silme ees üks siht - Noortebänd 2014 tiitel. Lisaks sellele saab 10. septembril nautida juba varasemate aastate konkursidelt tuule tiibadesse saanud noortebändide muusikat.

9. ja 10. septembril on Rotermannis kunstihuvilistele noortele avatud loominguline Kunstikohvik. Kunstikohvikus toimub erinevaid meisterdamis-, maalimis- ja joonistustöötubasid, mida juhendavad Sally Stuudio Kunstikooli 4. astme õpilased. Kohvikus pakutakse meisterdamise kõrvale teed, kohvi, kooke ja saiakesi ning tasuda tuleb vaid kohvikus veedetud ajaga.

Seotud lood:

Noorte vaba aja mess No Vaata

Tallinna noortenädal kulmineerub 10. septembril, mil toimub spordi- ja noorsooameti poolt korraldatav noorte vaba aja mess No Vaata ehk NOorte VAba Aeg Tallinnas. Vaba aja messi korraldatakse sel aastal juba kaheteistkümnendat korda ning selle eesmärgiks on edastada noortele infot Tallinnas toimuvast huvitegevusest. Esindatud on üle 30 erineva organisatsiooni. Kohal on huvikoolid, tantsustuudiod, tsirkusestuudio, improteater, muuseumid, spordiklubid jne. Suurel laval saab nautida põnevaid muusikalisi etteasteid ja tantsushow‘sid, lisaks saab kätt proovida meisterdamistöötubades, õppida tantsu, võitluskunste ning osa võtta põnevatest vestlusringidest.

No Vaata toob lavale suured staarid

Päeva lõpetab tasuta No Vaata suurkontsert, kus esinevad Lenna, Marten Kuningas, Wilhelm, Rasmus Rändvee & Facelift Deer ning Artjom Savitski

Väike heategu noortenädalal

Tallinna noortenädal ja Päevakeskus Käo kutsuvad üles tooma noortenädalale pildiraame! Kui noortenädala juhtlause on sel aastal “Raamist välja”, siis kutsume teid toomagi vanad või uued isetehtud või seisma jäänud raamid välja ja annetama heategevuseks. See väike heategu on valmistab palju rõõmu nii Käo keskuse kasvandikele kui töötajatele. Keskuses on palju andekaid kunsti harrastavaid noori, kelle looming jääb pahatihti nelja seina vahele. Kutsume teid üles tulema ja tooma noortenädalale pildiraame, et saaksime erivajadusega noorte kunstitöid raamida ning näitustele tuua! Raame kogutakse noortenädalal, 8.-12. septembrini noortenädala infopunktis Rotermanni kvartalis.

Programmiga on võimalik tutvuda SIIN! 

Tallinna noortenädala peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.