Täna saab alguse Valgus Kõnnib 2018 festival, esineb Vaiko Eplik ja Eliit


Valgus kõnnib Kadriorus 2017
Valgus kõnnib Kadriorus 2017Foto: Kert Saarma

Täna õhtul saab Kadrioru pargis vaadelda tuhandeid säravad küünlaid ja üle 40 valgusinstallatsiooni. Kadrioru Luigetiigil saab nautida alates 19.00 müstilisi purskkaevuetendusi ja Kadrioru Lossi seinal 19.45 alates videoetendust “Sügis Ball” Norra videokunstnik Anastasia Isachsen poolt. Kell 20.00 astub Kontserdiväljaku lavale Vaiko Eplik ja Eliit.

Homme, 20. septembril algab festival Tallinna vanalinnas ja jätkub ka Kadrioru pargis. Reedel 21. septembril festivali viimasel päeval saab valgusilu nautida ainult Tallinna vanalinnas.

Kuna huvi 2018. aasta festivali vastu on suur, siis paluvad korraldajad festivali külastada võimalusel kas ühistranspordi või rattaga kui ilm seda vähegi võimaldab. 19. ja 20. septembril saab Kadrioru ja ka vanalinna suunal sõita eriliselt valgustatud retrotrammidega ning trammiliikluse graafikut on festivali ajaks ka sagedamaks muudetud.

Kui ei jää muud üle ja festivalile peab ustava neljarattalise sõbra kaasa võtma, siis parkimisvõimalused on olemas Lauluväljaku Tiigi parklas, kuhu saab väikese tasu eest jätta nii auto kui ka ratta, Valge tänava parklas aadressil Valge 28 ning vajadusel saab jätta auto ka Valge tänava Kadrioru pargi poolsesse serva.

Festival toimub 19.-20. september Kadriorus ning 20.-21. september Tallinna vanalinnas.