Tanel Padar avalikustas, kuidas tema tütar nime sai: inspiratsiooni saadi vanatädist ja kuumast Rootsi praktikandist!

 (26)
värske isa Tanel Padar
värske isa Tanel PadarFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Kuu aega tagasi esmakordselt isaks saanud rokkar Tanel Padar rääkis saates "Kaks kanget LIVE" sellest, kuidas tema pisitütar Linda endale sellise vahva nime sai.

"See ongi naljakas lugu, et mul on üks selline natukene hirmutav lapsepõlve kogemus ja üks hästi positiivne kogemus selle Linda nimega. Minu vanatädi oli sellise suhteliselt kurja olemisega ja sellest võiks justkui oletada, et sealt seostub see Linda nimi selle kurja vanatädiga," kirjeldas Tanel. Kuid siiski tõdeb värske isa, et tegemist oli väga toreda naisega, kes lihtsalt hakkas juba 50-aastaselt kirsturaha koguma.

"Aga siis juhtus selline ime, et varajases puberteedieas tuli minu ema töö juurde praktikant Rootsist, kes oli selline 20-aastane Linda. Ise olin 13-aastane," naeris rokkar, kes tõdes, et ta oleks selle kauni rootslanna pärast käinud ka terve suve tasuta tööl. "Õnneks mulle natuke ka maksti, mis korvas selle, et Linda läks tagasi Rootsimaale ja me enam kunagi ei kohtunud."

Kui Tanel ja tema kihlatu Lauren Villmann said beebiootusest teada, tuli välja, et Laureni eelistatuim tüdrukunimi oligi just Linda.