Tartu populaarset baari külastanud Kelly Sildaru tekitas paraja peavalu: asutus kehtestas sportlase pärast kõrge vanusepiirangu!

 (126)
Spordiaasta tähed 2019
Spordiaasta tähed 2019Foto: Karli Saul

Tartus asuv populaarne baar Naiiv teatab oma Facebooki leheküljel, et nad on otsustanud nüüdsest lubada baari ainult üle 20-aastaseid inimesi. Nimelt teatavad omanikud, et ühel õhtul oli nende asutusse sattunud sporditäht Kelly Sildaru, kes on alaealine.

"Mida teeksid sina, kui sa läheksid reede õhtul oma baari, mille 7 aastat tagasi kahe sõbraga avasid, ja näeksid seal - Kelly Sildarut? Esimene mõte autogrammi küsida ei tundu õige. Selfie ka mitte. Teine mõte - kas ta on üldse täisealine? Võib-olla, ma ei tea. Kui pole, siis palun tal lahkuda? Ja kuidas ma selle üldse korraldaks - kas ma vahetult enne välja viskamist ütlen, et tegelt sa oled täiega lahe ja teen selle selfie ikkagi?" seisab postituses.

Ka kommentaarides kinnitatakse, et tegemist pole naljajutuga, vaid tegelikkuses oligi vigursuusataja sattunud nende baari. Sinna on lisatud ka suvel saadetud sõnumid, kus kirjeldatakse, et Sildaruga olid kaasas ka teised tema eakaaslased.