Teele Viira pole enam vaba piiga

 (12)
Teele Viira pole enam vaba piiga
Foto: Martin Dremljuga, Weekend.ee

Kui superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Teele Viira (23) elas veel mõne aja eest ühe katuse all oma lihase õega, jagab ta täna ulualust ja sängi salapärase meesterahvaga!


Särtsakas saarepiiga ei eita, et tema ellu on tekkinud see salapärane Keegi. «Minu ellu ilmub ikka ja jälle keegi – mehi, naisi, noori, vanu, kukki ja kanu. Aga kena meesterahvast on küll mo körval nähtud viimasel ajal. Isegi mina olen näinud,» vaimutseb Teele Kroonikas.

Kes Teele südame võitnud on, ta esialgu ei avalikusta. «Tegu pole muusikainimesega ja ta pole tuntud,» annab Viira aimu. «Nime ma töesti veel ei taha öelda... Ehk järgmises intervjuus.»

Linnajutud, et lauljatar on leivad ühte kappi pannud mehega, kes talle laulusaatesse pirakaid lillekimpe saatis, ajavad Teele naerma. «No vaat, sellele küsimusele ma jäängi vastama, sest ma ei saa aru, kust see jutt tuleb! Too meesterahvas, kes mulle saatesse lilli saatis, pani kaardi alla muidugi nime, kuid suhelnud olen temaga hiljem ainult suhtlusportaalis, kus saatsin talle tänukirja.»