Tivoli Tuur lõpetab tänavu Saku suurhalli ees

 (14)
Tivoli
Erakogu

Lõbustuspark Tivoli Tuur jätkas sel aastal hoolimata mullu toimunud õnnetusest tegutsemist. Nüüd on kätte jõudnud aeg, mil selleks korraks taas karussellid kokku pakitakse. Tivoli Tuur lõpetab sel nädalal Saku suurhalli ees.

„Tivoli Tuur on Eesti ainuke lõbustuspark ja arvatavasti külastab meid suur hulk rahvast. Seoses eelmise aasta Rakvere põlenguga on turvalisuseküsimused külastajatele väga olulised,” teatas Tivoli Tuuri produtsent Lauri Viikna.

Pargi ehitamine toimub teisipäeval ja kolmapäeval, park töötab neljapäevast pühapäevani.

“Mingeid vahejuhtumeid sel aastal juba 13 aastat tuuritanud Tivoli Tuuril pole olnud ja loodame, et Rakvere õnnetus jääb ka edaspidi erandiks,” sõnas Viikna.

Viikna paneb inimestele südamele, et inimesed hindaksid atraktsiooni valides ise objektiivselt oma tervislikku seisundit ja otsustaksid, kas minna sõitma või mitte. “Samuti tuleb jälgida operaatori märguandeid, hoida käed paigal ja istuda korralikult oma kohal, ning hoida kinni.

Lastel soovitame panna selga sellised riided, mis kataks kogu keha, et ei tekiks batuudilt alla lastes hõõrdumisi. Probleemidest tuleb teavitada koheselt turvameest väravas.”