Tõeliselt armas! Isa lendas kogu jõuluõhtu lennukiga, et olla koos stjuardessist tütrega

 (5)
Tõeliselt armas! Isa lendas kogu jõuluõhtu lennukiga, et olla koos stjuardessist tütrega
Hal Vaughan (vasakul) ja Mike Levy (paremal)Foto: Facebook/Mike Levy

31-aastane Mike Levy kirjutas südamliku loo ühest isast, kes istus jõuluõhtul lennukis tema kõrval. Nimelt oli isa otsustanud lennata Fort Myersist Detroiti lihtsalt selleks, et veeta aega koos oma tütrega, vahendab ABC News.

Kui Mike küsis enda kõrval istuvalt Hal Vaughanilt, kas ta suundub koju või puhkusele, siis Hal vastas, et tema tütar on täna lennukis stjuardess ja seetõttu sõidab ta temaga lihtsalt kaasa. Hal lendas oma tütrega kokku kuuel lennul.

Mike kirjutab, et tema arust on see midagi tõeliselt erilist, sest nii ei pea stjuardessist tütar jõuluõhtut üksi veetma. Kuigi lennukis on küll teisi inimesi, siis oma lähedastega koos olla on ikkagi kõige parem.

Mike lisab oma postituses, et ta pole kuulnud kellestki, kes oleks kunagi midagi taolist teinud. Seetõttu küsis Mike, kas ta võib koos Haliga pilti teha ja seda Facebookis jagada. Südantsoojendavat postitust on jagatud mitukümmend tuhat korda ja inimesed on sellele hästi reageerinud.

Lisaks ütleb Mike, et lootis salamisi, et tema kõrvale tuleb istuma äkki mõni tuntud staar, kuid asi kujunes hoopis nii, et Mike tegi ise kellestki staari.