TOP 11 | Maailmakuulsad staarid, kes on meie seast ebaausalt vara lahkunud

 (53)
TOP 11 | Maailmakuulsad staarid, kes on meie seast ebaausalt vara lahkunud
Kollaaž: Delfi/Scanpix

Pole midagi ehmatavamat kui noore ja armastatud kuulsuse järsk surm. Meenutame, milliste kuulsuste liiga varajane lahkumine põhjustas ülemaailmse leina.

1. Paul Walker

Foto: REUTERS/SCANPIX"Kiiretest ja vihastest tuntud näitleja oli vaid 40aastane kui suri raske autoõnnetuse tagajärjel. Ta oli sõbra juhitud Porsches kaasreisija kui see suurel kiirusel vastu lambiposti sõitis.

2. Avicii

Foto: REUTERS/SCANPIX
Seotud lood:Muusik Avicii oli vaid 28aastane kui endalt elu võttis. Veebileht Tmz tõi surmapõhjuseks verekaotuse. Nimelt olla muusik ennast katkise veinipudeliga haavanud. Ametlikult pole põhjust kinnitatud.

3. Heath Ledger

Foto: AP/SCANPIX28aastane Heath Ledger suri tahtmatu retseptiravimite üledoosi tagajärjel. Ledgerit jäädakse igavesti mäletama tänu tema kehastatud Jokerile.

4. Brittany Murphy

Foto: METRO-GOLDWYN-MAYER / Ronald Gra/ScanpixNäitlejanna Murphy suri 32aastaselt kopsupõletikku. Lahkumisel mängis rolli ka aneemia ja mitme ravimi mürgitus.

5. Bruce Lee

Foto: AP/SCANPIXLeele sai saatuslikuks aju turse, mis tappis ta 32aastaselt. Selle põhjustas tema ülitundlikkus retseptiravimite suhtes.

6. Marilyn Monroe

Foto: ©2005 Credit:TopFoto/ImageWorks/ScanpixLegendaarne Monroe leiti kodust surnuna 36aastaselt. Kuigi tema surma ümber keerleb palju oletusi ja vastamata küsimusi, siis ametlikuks surma põhjuseks on märgitud uinuti üledoos.

7. Mac Miller

Foto: AP/SCANPIXRäppar Mac Miller suri 26aastaselt väidetavalt narkootikumide üledoosi. Miller leiti surnuna tema kodust sõber. Kõik toimus vaid veidi peale tema ja Ariana Grande lahku minekut.

8. Amy Winehouse

Foto: PA Wire/Press Association Images/Scanpix2011. aastal suri 27aastane Amy Winehouse. Surma põhjuseks on toodud alkoholi mürgitus.

9. Tupac

Foto: AP/SCANPIXTupaci elu võttis tulistatud kuul, vaid 25aastaselt. Eduka artisti surm oli raske kaotus maailmale.

10. Kurt CobainNirvana laulja Kurt Cobain suri 27aastaselt. Laulja leiti oma kodust, kus ta ise ennast pähe tulistanud oli. Veidi enne surma rääkis Cobain oma depressioonist ja narkootikumide sõltuvusest.

11. Cory Monteith

Foto: REUTERS/SCANPIXTelesaate "Glee" staar leiti surnuna hotellist. 31aastane näitleja suri alkoholi ja heroiini koosmõjul. Tema surma peetakse õnnetuseks.

Allikad: veebileht Life.death.prizes, veebileht Essence, veebileht ListAmaze, veebileht Legacy ja veebileht Wonderwal.