TOP 5: Noor naisnäitleja tegi legendaarsetele telenägudele pika puuga ära! Need on enimteenivad näitlejannad aastal 2015

 (4)

Forbes on ritta pannud maailma kõige enimteenivad naisnäitlejad ja üllatus-üllatus, esikohale ei platseerunudki legendaarsed näitlejannad nagu Angelina Jolie, Meryl Streep või Julia Roberts, vaid hoopis noor 25-aastane Jennifer Lawrence. Vaata, kes on esiviisikus!

#5 Jennifer Aniston 6,5 miljonit dollarit
11 aastat tagasi ühes populaarseimas ja kauem eetris olnud sitcomist tuule tiibadesse saanud Jennifer Anistoni ei peata miski. 46-aastane staar on tänaseks edukas filminäitleja, režissöör, produtsent ning ärinaine!

#4 Bingbing Fan 21 miljonit dollarit
X-meestes tuntuks saanud Hiina päritolu näitlejanna teenib raha hiinakeelseid filme produtseerides ning pophitte esitades. Teda peetakse ka moeikooniks!

#3 Melissa McCarthy 23 miljonit dollarit
See naine teeb kõike: ta on näitlejanna, koomik, kirjanik, moedisainer ja produtsent. Ta oli kaaskirjutajaks, produtsendiks ja peaosatäitjaks filmis "Tammy", mida saatis maailmas meeletu edu.

#2 Scarlett Johansson 35,5 miljonit dollarit
Scarlett Johansson teenib ühe filmi eest üle 10 miljoni dollari! VAU!

#1 Jennifer Lawrence 52 miljonit dollarit
Teistest pika puuga ees! Jennifer Lawrence'i sissetulek on peamiselt tingitud "The Hunger Gamesi" filmidest, kuid noor näitlejanna on viimaste aastate jooksul ka teistes Hollywoodi menukates filmides end tõestanud. 10 aastat tagasi MTV "Super Sweet 16" reklaamis oma teledebüüdi teinud Lawrence on uskumatult kaugele jõudnud!