TOP 6 | Kuulsused, kelle sünnikohta loogikaga ära ei arvaks

 (1)
TOP 6 | Kuulsused, kelle sünnikohta loogikaga ära ei arvaks
Kollaaž: Delfi/Scanpix

Tänased sündmused on näidanud, et lapsed võivad ilmavalgust näha täiesti ootamatult. Kuigi need kuulsused ei pruugi olla sündinud nii järsult, siis ometi ei ole nende sünnikohad lihtsalt loogikaga aimatavad.

1. Emma Watson

Foto: Jacques Witt/SIPA/Scanpix


Emma Charlotte Duerre Watson on briti näitleja, kes on kõige tuntum oma rolliga filmist "Harry Potter". Kuigi võiks arvata, et läbi ja lõhki inglase hoiakut õhkav näitlejanna on kindlasti ka seal sündinud, siis tegelikult nägi ta ilmavalgust hoopis Pariisis.

2. Lena Headey

Foto: AFF/PA Images/Scanpix
Seotud lood:


Taas Inglismaalt pärit näitlejanna on jätnud oma jälje ajalukku ühe konfliktseima tegelasega telesarjast "Troonide mäng". Tema näitlemine ja olek ei peegelda kuidagi, et tegelikult on naine sündinud hoopis Bermuda saarel.

3. Bruce Willis

Foto: REUTERS/SCANPIX


Ameerika näitleja Bruce Willis kehastab ehtsat USA-likku kangelast, kes elab üle kõik, mille elu talle söödab. Selgub, et tegelikult võib sellel olla põhjus, miks Willis nii võimsa mulje on jätnud, täpselt nagu Schwarzenegger. Näitleja on sündinud hoopis Lääne-Saksamaal. Ehk peitub Euroopas mõni salapärane jõud?

4. Freddie Mercury

Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix


Suurbritannia laulja Freddie Mercury on vaieldamatult üks ajaloo legendaarsemaid muusikuid. Kuigi tema elust on tänaseks juba päris palju teada, siis võib mõnelegi üllatuseks tulla, et ta on sündinud Inglismaalt päris kaugel. Mercury nägi ilmavalgust hoopis Zanzibari saarel.

5. Nina Dobrev

Foto: Birdie Thompson/SIPA/Scanpix


"Vampiiripäevikutes" tuntust kogunud Nina Dobrev on USA näitleja, kes on kõige kuulsam just teismeliste seas. Kuigi võik arvata, et Dobrev on sündinud Kanadas, siis tegelikult olid tema esimesed hetked hoopis Bulgaarias.

6. Mila Kunis

Foto: REUTERS/SCANPIX


Lugematul arvul telesarjadest ja filmidest tuntud Mila Kunis ei ole välimuselt just keskmise ameeriklase sarnane. Selgub, et põhjusega. Kunis on sündinud hoopis Ukrainas ja oli juba 7aastane kui USAsse kolis.

Allikad: veebileht Ranker, veebileht Jetss.