ÜLESKUTSE | Pildista, filmi või arvusta seda, mis meeldib ja saada see Eesti Ekspressile

Parimad saavad ahvatleva auhinna!
ÜLESKUTSE | Pildista, filmi või arvusta seda, mis meeldib ja saada see Eesti Ekspressile
Ekspress Meedia

Kas olete kuulnud ütlust „ajalehepoisist miljonäriks"? Ei, me ei otsi lehelapsi. Lehelapseks olemine Eesti Ekspressis on väga menukas suvetöö võimalus veelgi noorematele. Otsime hoopis tõelisi meediahunte, kellel ei jää ükski detail kahe silma vahele.

Teame, et paljud noored ei loe lehti ega tarbi ajakirjandust traditsioonilisel kujul. Et noori veidigi ajakirjanduse hingeeluga ühele lainele tuua ja ühtlasi heas mõttes ära kasutada, oleme käima lükanud vahva noortekonkursi.

Terava silmaga noor! Pildista, filmi või arvusta seda, mis tundub sulle põnev. Olgu teemaks muusika, mängud, suvi, nutiseade, üritus, YouTube'i vlogi või midagi muud. Lihtsalt ole julge ja jaga seda pildi, video või teksti kujul. Lae oma töö aadressile ekspress.ee/noored ja oledki ajakirjandus ühe jalaga sees.

Et veidi tagant utsitada ja motiveerida, siis kolme osalejat premeerib Eesti Ekspressi vastutav väljaandja Hans H. Luik 250 euroga. Üks õnnelik pistab aga tasku uhiuue iPhone X'i.

Noorte suvise konkursi kohta saab lisainfot aadressilt ekspress.ee/noored. Tule osalema ja kutsu teisi ka! Ära liiga kaua mõtle, vaid pane pea tööle ja tegutse kohe, sest konkurss kestab augusti lõpuni.
Vaata lisainfot SIIT.