Ülimenukas drag show tuleb taas Tallinnas: seekord Naomi Smallsiga!

 (30)

17. augustil esineb Tallinnas klubis Cathouse maailmakuulus drag queen Naomi Smalls. Tegu on teise suure drag show’ga Eestis peale novembris toimunud ülimenukat üritust peaesineja Aquariaga, mida korraldas samuti Drag Estonia. Lisaks Naomile astuvad peol üles ka mitmed teised rahvusvahelised artistid.

Peaesineja Naomi Smalls on kogunud kuulsust nii sarja “RuPaul’s Drag Race” kui ka “RuPaul’s Drag Race All Stars” finalistina ning saanud tõeliseks ülemaailmeks rahva lemmikuks oma ekstravagantse ning kunstipärase stiili ja hämmastavate tantsuoskustega. Lisaks on ta ülipopulaarne sotsiaalmeedias olles kogunud Instagramis üle 1,4 miljoni jälgija. Eestisse tuleb staar esimest korda Euroopa tuuri raames. Õhtu jooksul saab laval näha ka teisi rahvusvahelisi drag-artiste ning DJ-sid, kes kuulutatakse jooksvalt välja ürituse Facebooki ja Instagrami lehtedel.

Kuigi tegu on alles teise üritusega Drag Estonia poolt, saavutas juba esimene massiivse edu ja kirjutas end Eesti LGBT-ajalukku riigi esimese avaliku suure drag show’na. Ka sel korral ei ole korraldajatel plaanis tagasi hoida ja oodata on tundide viisi glamuuri ja kordumatuid etteasteid. Dress to impress ja pidu kestab hommikuni! Üritusel kehtib vanusepiirang 18+.

Pileteid saab soetada siit. Lisaks on superfännidel võimalik enne õhtust esinemist Naomiga ka meet&greet’il näost näkku kohtuda ja pilti teha.

2018. aasta novembris toimus Tallinnas Eesti esimene suur dragshow, mille peaesinejaks oli Aquaria.