Üllatav valik! Mila Kunis avalikustas selle naise nime, kes peaks Ashton Kutcheriga abielluma juhul, kui temaga peaks midagi juhtuma


Üllatav valik! Mila Kunis avalikustas selle naise nime, kes peaks Ashton Kutcheriga abielluma juhul, kui temaga peaks midagi juhtuma
Scanpix

Näitlejatepaar Ashton Kutcher ja Mila Kunis on viimasel ajal olnud tähelepanukeskpunktis tänu mehe ekskaasa Demi Moore paljastavale elulooraamatule. Siiski jätkab Mila vapralt intervjuude andmist vaatamata erinevatele skandaalidele, mis tema pere nüüd ümbritsevad.

Ta külastas ka populaarset podcasti "A Grown-Up Woman", kus temale anti erinevaid valikuid, kes võiksid tema mees lohutada ja Mila koha endale võtta, kui näitlejatar peaks ootamatult siit ilmast lahkuma.

Milale meeldis mõte sellest, et tema üks parimaid sõbrannasid, Hollywoodi täht Kristen Bell saab selle koha omale. Ta viskas nalja, et selle nimel üritaks ta lahti saada Belli abikaasast. Samuti meeldis talle mõte ka sellest, et endine tennisetäht Anna Kournikova võiks tema lapsi hakata kasvatama.

Kuid Mila lemmikvariant oli hoopis... tema enda ema!

"Ma tahan, et mu emal oleks kuradi hea aeg ning ta saaks lõbutseda mu abikaasaga. Vabandust, isa, ma usun, et sa oled ka hea, aga minu abikaasa on äge ja naljakas ja tore sada protsenti ajast," ütles Mila.

Samuti meeldis talle idee sellest, et tema ema toidaks ta tema lapsi ja Ashtonit väga hea toiduga.