Unelmate töö: 70 000 eurot ühe tunni eest

 (12)
Unelmate töö: 70 000 eurot ühe tunni eest
Scanpix

Kui paljud maailma naised maksaks teab mida, et pääseda maailma prestiižikamatele moevaadenditele, siis mõned soosõsarad saavad selle eest, et kohale ilmuvad, külluslikult kopsaka tasu.

Kuumad popstaarid nagu Rihanna ja Beyonce teenivad väidetavalt keskeltläbi 70 000 eurot tunnis, kui ilmutavad endid mõne suure moeshow esireas ja -  naeratavad, kirjutab Daily Mail.

A-listi staariks, keda kui tõmbenumbrit üle kullatakse, ei pääse mõistagi siiski iga laulja ja näitleja.

Väiksematel ja vähematel staaridel nagu filminäitleja Chloe Sevigny tuleb leppida paarikümne tuhandelise euro tunnitasuga kuskil vähemtuntud moeshow`del.

Disainer, 65aastane Nicole Farhi aga peab sellistele staaridele maksmist "tobedaks" ning kuulutab, et ei kavatse ise kunagi kellelegi maksta.

Lahkunud legendaarne moedisainer Alexander McQueen aga sai omal ajal tuntuks, kui suisa keelas mõningatel kuulsustel, nagu näiteks Victoria Beckhamil, oma showdele ilmuda - et mitte vale fookust tekitada.

Tänapäeval kuuluvad aga enamus brände suurkorporatsioonidele, kes peavad kuulsate nägude kohaletoomist oluliseks reklaami ja turundusvõtteks