USKUMATU KAALUKAOTUS | Vaata, millised on selle aasta kõige märkimisväärsemad edulood

 (3)
USKUMATU KAALUKAOTUS | Vaata, millised on selle aasta kõige märkimisväärsemad edulood
Allikas: Reader's Digest

Inimeste kehakaal suureneb erinevatel põhjustel. Mõnedele meeldib palju süüa, teised ei suuda ennast lihtsalt käsile võtta. Kaalu kaotamiseks peab tegema aga palju tööd ja see võtab aega. Toome teieni mõned näited tublidest inimestest, kes endaga palju vaeva nägid. Vaata enne ja pärast fotosid ja saa teada, mis neid inimesi inspireeris.


Minu naise vapper võitlus vähiga inspireeris mind olema tervislikum

Ajakirjanik Jon LaFontaine'i elu muutus 2015. aasta novembrikuus, kui ta kuulis oma naiselt Emily'lt midagi südantlõhestavat: naisel avastati leukeemia. Raskel ajal hoidis abielupaar rohkem kokku kui kunagi varem. Kui Emily 2016. aasta detsembrikuus terveks tunnistati, inspireeris see meest oma elu muutuma. Jon oli terve elu toitunud ebatervislikult ega jälginud, mida endale suhu pistab. Ta oli aastate jooksul paisunud nagu kakuke ja sai aru, et ta peab midagi ette võtma.

Aasta vältel võttis Jon kaalust alla 43 kilogrammi. Mehe sõnul on selles suur roll maailmakuulsal Subway võileivakohvikul, sest just sealt ostis ta endale tervislikke võileibu ja loobus rämpstoidust sootuks. Jon jälgis täpselt, mida sööb ja kui palju kaloreid miski sisaldab. Mehe sõnul aitas kaalu kaotamisele kaasa paljustki selge mõtlemine, miks ta seda teha soovib ja püstitatud eesmärgid. Ta pühendas enda elu tervisele ja trennile.