VAATA! Mehed Mustas annavad Uus-Meremaa lennufirmaga reisijatele turvainstruktsioone!


VAATA! Mehed Mustas annavad Uus-Meremaa lennufirmaga reisijatele turvainstruktsioone!
Air New Zealandi uus turvavideo on inspireeritud menufilmist Men in BlackFoto: Ekraainitõmmis videost

Lennukompanii Air New Zealand on tuntud oma tervameelsete turvajuhtnööre seletavate videote poolest. Uues vaimukas videos annavad pardalolijatele hüva nõu turvaliseks lennureisiks legendaarsed Mehed Mustas!

Uus-Meremaa lennukompanii Air New Zealand sai kuulsaks oma "läbi aegade kõige eepilisema turvavideoga", mis on tehtud Hollywoodi hittfilmi "Kääbik" ainetel ning kus lõid kaasa filmirežissöör Peter Jackson ja "Sõrmuste isanda" triloogia peastaar Elijah Wood. Samuti suutis lennufirma panna minihobusel ratsutama ja staarnukknärilisega Rico jutustama Knight Rideri ja Baywatchi staari David Hasselhoffi ning kogu meeskonnaga aeroobikat diskotama Ameerika fitnessguru Richard Simmonsi.

Nüüd on Air New Zealand võtnud veidi ulmelisema trajektoori ning annab mõista, et tegemist pole mitte ainult Keskmaa ametliku lennuliiniga, vaid midagi kosmiliselt lennukamat! Oma uues turvavideos on reisijate teavitamiseks kaasatud näiteks legendaarse menufilmi "Mehed mustas" ("Men in Black") pealik Agent Zed ehk Holliwoodi staar Rip Torn. Koostöös Sony Pictures filmikompaniiga loodud videos löövad kaasa mitmed Uus-Meremaa rugbimeeskonna All Blacks (mille suursponsor lennukompanii on) tähed, nagu näiteks Richie McCaw, Dan Carter, Kieran Read, Keven Mealamu, Sam Whitelock ja Israel Dagg, kes räpib koos laulja, saatejuhi ja meelelahutaja Stan Walkeriga ning muidugi ei puudu videost ka All Blacksi treener Steve Hansen. Samuti näeb videos selliseid rubgbilegende nagu Martin Johnson Inglismaalt, David Campese Austraaliast ja Augustin Pichot Argentiinast ning muidugi ka menufilmist tuntud tulnukaid.
Naudi Air New Zealandi uut Mehed Mustas rütmides videot:


Loe ka lugu Mehed mustas - kas nad on tegelikult ka olemas?
Seotud lood:

Vaata Air New Zealandi youtube kanalit

Toimetas: Ingrid Peek