Vaata, millised on aegumatud soengud!

 (6)
Vaata, millised on aegumatud soengud!
Scanpix

Erinevad soengutrendid tulevad ja lähevad, kuid on stiile, mis sind kunagi alt ei vea, sest nad on lihtsalt aegumatud.

Sirge Bob: See soeng on tänapäeval natuke pikem, kui ta seda vanasti oli. Tavaliselt sirgendatakse ta juurtest sentimeetri kauguselt, et säilitada loomulikku kohevust.

Hobusesaba: Kõrge hobusesaba on muutunud tänavapildis igavaks ning see tuleks unustada — hoopis moodsama efekti saab, kui juuksed kinnitada kuklasse või siis teha hoopis küljepeale. Tänapäeval võiks ta olla vabam ja kohevam, kui ta seda vanasti oli.

Pixie: Sobib nii sile poisipea kui ka tänapäevane sakilisem ja sasipäisem versioon. Samuti annab noorusliku ja vinge looki püstised salgud. Mida väiksem ja armsam nägu, seda parem tulemus.

Laineline Bob: See soeng sobib praktiliselt kõigile! Värskem look jääb kui soeng algab lõuast ning lõpetab rangluus. Soeng vajab rohket stiliseerimist.

Laineline soeng: Mida tervemad ja läikivamad, seda parem!

Järkus soeng: Parim on versioon, mis on võimalikult sirge, võimalikult õhuke ja võimalikult stiliseeritud.

Lokkis juuksed: Lokkis juuksed peavad olema terved, läikivad ja pehmed. Parim tulemus on, kui nad algavad madalalt, sest siis ei teki puhvis looki.

Afro: Kõigil kellel on selleks võimalus, kasutage seda! Afro on olnud alati suur ja kohev ning on alati kadedaid pilke püüdnud. Tasuks proovida pisut nurgelisemat versiooni.

Pikad sirged juuksed: Mida kohevam ja järgulisem, seda parem! See tagab kerguse ja liikuvuse.

Krunnid: Mida lihtsam ja puhtam, seda uudsem. Kogu lihtsalt juuksed kuklasse ja keera siledasse krunni.

Vaata pildiseeriat Eva Longoria ja Victoria Beckhami moodsatest soengutest: