VAATA PILTE | Taaskord valiti maailma koledaimat koera, võitis erakordselt räbal, kuid väga liigutava elulooga peni

 (9)
Võitja Scamp the Tramp
Võitja Scamp the TrampScanpix

Tänavu juba 31. korda toimuv iga-aastane maailma koledaima koera valimine, mis toob Californiasse sadu tohutult inetuid ja erinevate tervisehädade tõttu deformeerunud loomi, lõppes tänavu tiheda rebimisega mitme väga räbala peni vahel, vahendab The Guardian.

Võitja, koer nimega Scamp the Tramp Scanpix

Võidu noppis segavereline krants nimega Scamp the Tramp, kellel mitmeid välimust mõjutavaid probleeme nagu lõtvunud keel, ebaühtlane karvakasv ning deformeerunud jäsemed. Looma omanik Yvonne Morones tõdes The Guardianile antud kommentaaris, et küllap lummas Scamp kohtunikke oma ilusa hingega. Yvonne'i perre jõudis tollal kodutu Scamp 2014. aastal, kui naine teda Pet Finderi veebilehel märkas ning kohe Los Angelese varjupaika ruttas.

Seotud lood:

Tegu on tõeliselt imelise pääsemisega, kuna uus omanik leidis ta kõigest tund aega enne seda, kui loom surmasüstiga oleks igavesse unne suigutatud. Scamp tegutseb oma eriskummalise välimuse ja sõbraliku loomuse tõttu igapäevaselt laste ja vanurite teraapiakoerana. Erakordselt lõbus olevat kõigi meelest mõistatada, millistest tõugudest Scampi sugupuu koosneb.

Scampil oli arvukalt tugevaid konkurente nagu need silmapaistvad isendid. Teise koha pälvis näiteks Pekingi paleekoer Wild Thang ning pronksmedali chihuahua Tostito, kellel puudub alumine lõualuu.

Kolmanda koha sai koer Tostito, kellel puudub alalõug Scanpix
Teise koha pälvis koer nimega Wild Thang Scanpix
Koer nimega Tee Tee Scanpix
Koer nimega Rascal Deux Scanpix
Deformeerunud jäsemetega koer nimega Grendol Scanpix

Eelmisel aastal võitis inglise buldog Zsa Zsa.

Eelmise aasta võitja Zsa Zsa Scanpix