VAATA: Simpsonid avaldasid enneaegselt austust kadunud David Bowiele ja Alan Rickmanile

 (3)

Käesoleval nädalal jättis maailm hüvasti kahe väga andeka mehega - laulja David Bowie ja näitleja Alan Rickmaniga. Selgub, et ühes 2013. aasta Simpsonite osas viidati samas stseenis mõlemale mehele.

Kõnealuses episoodis parodeeriti Rickmani kuulsaid osatäitmisi "Harry Potteris" ja filmis "Love actually".

Stseen algab sellega, et Homer ja tema Springfieldi sõbrad üritavad mõista oma naisi, vaadates linateost nimega "Love Indubitably", kus Suurbritannia peaministrile on hääle andnud ei keegi muu, kui näitleja Benedict Cumberbatch ise. Peaminister kuulutab armastust oma sekretärile Eliza Commonbottomile.

Samal ajal, kui paar parlamendi ees suudleb, mängib taustaks David Bowie lugu “All The Young Dudes” ning järgmisena ilmubki pilti Rickman Severus Snape'ina, et kõneleda armastusest. "Armastus on veelgi võimsam, kui kogu mu maagia," ütleb ta Shakespeare'i, Churchilli, Sherlocki ja Isaac Newtoni ees, kes esitavad parasjagu stseeni filmist "The Full Monty", kui Alfred Hitchcock astub välja "Dr Who" ajamasinast ja kukub breiktantsima.

2013. aasta multifilmilõigus jagub seega hulgaliselt viiteid brittidele, aga internetiavarustes läks see taas ringlema just nüüd, mil maailma tabas kurb uudis kahe briti staari surmast. Klippi on nimetatud ka Bowie ja Rickmani enneaegseks tribuudiks.